Menu główne


Znajdź nas na facebooku

Klip obozowy

Zobacz galerie

Pomóż reklamować obóz!

autobus specjalny

Możliwości dostania się do Białego Dunajca jest kilka.

1. Niewątpliwie najwygodniejszym są specjalnie zamówione autokary wyjeżdżające bezpośrednio z Wrocławia i/lub Opola dojeżdżające również bezpośrednio do Białego Dunajca. Wyjazd rano 30 sierpnia z Wrocławia i/lub Opola. Będzie również podobna opcja powrotu z obozu. Szczegóły pojawią się w trakcie obozu. Koszt 55zł. Gwarancja dostarczenia Ciebie tuż pod twoją chatkę. Co trzeba zrobić aby pojechać?

a) Zapisać się przez formularz https://goo.gl/forms/sr4NYWyNXMEaqYEx1

b) Następnie wpłacić swojemu szefowi chaty (temu któremu wcześniej wpłacaliście zaliczkę na obóz) przelew w wysokości 55zł tytułem „imię nazwisko – autokar” np. „Jan Kowalski – autokar”

Uwaga wpłata samego przelewu nie uprawnia do przejazdu autokarem. Prosimy koniecznie zapisać się na dojazd autokarem najpierw przez powyższy formularz, a dopiero następnie o wpłatę przelewu (termin wpłat do 25 sierpnia). Liczba miejsc jest ograniczona, kolejność zapisu ma znaczenie. Informacje o szczegółowym miejscu i godzinie wyjazdu zostaną podane w mailu i na stronie www.bialydunajec.org pod koniec sierpnia.

Informacje szczegółowe co do wyjazdu uczestników:

-Zbiórka dla tych którzy dojeżdżają autokarem z Wrocławia jest o 8:00 w środę 30 sierpnia (prosimy o punktualność !!) przy ul. Marka Petrusewicza (obok aquaparku i wzgórza Andersa), będą się tam znajdowały autokary dla was przygotowane z napisem TOMEX.

-zbiórka dla osób dojeżdżających z Opola o godz. 9:30 na stacji benzynowej Lukoil przy centrum handlowym "Karolinka" adres: Wrocławska, 45-836 Opole

-Na miejscu będzie się znajdowała osoba, która będzie kierowała wsiadaniem do autokarów. Każdy autokar będzie miał kartkę z przodu z napisem, które duszpasterstwa (chatki) mają wsiąść do danego autokaru. Prosimy tego bez względnie przestrzegać !

-W razie jakiś problemów z dotarciem i sytuacji awaryjnych w środę można się kontaktować (ale w sytuacjach awaryjnych) z koordynatorem wsiadania do autokarów; Marcin Goleń nr 537 405 111


2. Pociąg/autobusy:

Wrocław/Opole -> Kraków
Ten odcinek można pokonać pociągiem lub autobusem.

Kraków -> Biały Dunajec

a ten koniecznie autobusem (częste połączenia, o wiele szybciej i taniej). Jest wiele połączeń (co godzinę, a nawet co pół) z dworca PKS w Krakowie (RDA - Regionalny Dworzec Autobusowy). Znajduje się tuż przy Dworcu Głównym PKP w Krakowie. Docelowy przystanek w Białym Dunajcu zależy od chatki, do której się zapisałeś:

  • przystanek "Biały Dunajec Kościół" - najbliżej do chatki Góra Św. Anny,
  • przystanek "Biały Dunajec Urząd Gminy" - Wawrzyny, Antoni, Most, Dach, Karmel, Maciejówka i Redemptor,
  • przystanek "Biały Dunajec Górny" - Porcjunkula1, Procjunkula 2, Przystań, Horeb, Stygmatyk, Xaverianum, Dominik.
Zaznaczone przystanki i chaty zobaczysz na mapie: http://tnij.org/mapabd

Również PolskiBus jeździ z Wrocławia/Opola do Zakopanego - bilety szybko schodzą i są coraz droższe. Z Zakopanego będziesz musieć dotrzeć do Białego Dunajca prywatnym busem (bardzo częste kursy).

3. Własnym samochodem - trzeba wcześniej ustalić z szefem chaty, czy znajdzie się dla nas miejsce parkingowe.

4. Autostop i blablacar.pl - ostatnio coraz popularniejszy wśród obozowiczów. Powodzenia :)

RSS