Znajdź nas na Facebooku

Klip obozowy

Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego Maciejówka

Strona CODA Maciejówka

Facebook CODA Maciejówka

 

Duszpasterze:

ks. Mirosław Maliński

ks. Bartłomiej Kot

ks. Adam Kwaśniewski

 

Adres Duszpasterstwa:

pl. bp. Nankiera 17a, Wrocław

Szef chaty:

Jakub Cierniak

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

799 096 911

 

Adres chaty:

ul. Jana Pawła II 326A, Biały Dunajec

 

Gazdowie: pp. Majewscy

 

O Duszpasterstwie:

 

Chata Maciejówki — cuda na świecie się przydarzają, jeśli jednym z nich jest brak Twojej znajomości Maciejówki, to zdecydowanie najwyższa pora to zmienić!

 

Zacznijmy od podstaw — siedziba główna naszego duszpasterstwa to róg Szewskiej i Nankiera (jest to, wcale nie wymagający, rzut beretem z rynku).

 

Podstawą naszego duszpasterstwa są ludzie, których jest sporo . Liczna grupa młodych, prężnych studentów realizuje na co dzień wiele niezwykle atrakcyjnych inicjatyw. Ze względu na różnorodność nie będzie problemem wybór najlepiej pasujących do Ciebie.

 

Od „Wymiarów Wiary”, podczas których poruszamy krygujące nas tematy, przez „Dobry wieczór i co dalej”, gdzie prezentujemy swoje przeróżne pasje, cotygodniowe rozważania Biblii, aż do Akademii Intelektu, podczas której spotykamy się z ekspertami ze świata nauki.😊

 

Ważne, że działamy w trybie ciągłym, gwarantując ciągły rozwój duchowy i brak nudy cały okrągły rok. W naszym duszpasterstwie od poniedziałku do piątku wspólnie przygotowujemy i jemy obiady. Mamy codzienne Msze Święte o 19 oraz całodniową adorację Najświętszego Sakramentu, jeśli tylko poczujesz potrzebę serca. Spotykamy się również na modlitwach Taize, a to wszystko dopełnia prężnie działająca schola.

 

Podczas obozu w Białym Dunajcu stawiamy na adaptację maturzystów – chcemy, aby każdy zasmakował namiastkę tego, jak wspólnie spędzamy czas w ciągu roku akademickiego, a przy tym przeszedł z nami sporą część Tatr i zbliżył się do Boga razem z nami.

 

Jeśli potrzebujesz pełnego brzuszka do szczęścia, to po pierwsze wykażemy, że nie jest to aspekt niezbędny w doborowym towarzystwie, a jeśli będziesz stawiał/a opory to może zaskoczymy Cię najsmaczniejszym ryżem na słodko, zupą ogórkową ze świeżych ogórków czy wykwintnym rosołem z makaronem.

RSS

Administrator

Mateusz Grześkowiak

mati.grzeskowiak@wp.pl